System 3 KROKÓW

Proponujemy współpracę w Systemie 3 Kroków:

 • AUDYT/DIAGNOZA POTRZEB
 • Nie pracujemy ad hoc i nie rozpoczynamy współpracy po „omacku”. Dlatego zawsze staramy się dokładnie poznać potrzeby naszych klientów. W zależności od złożoności problemu proponujemy dedykowany AUDYT POTRZEB albo bezpłatną DIAGNOZĘ.

  AUDYT POTRZEB nie tylko pozwala zbudować relację, ale przede wszystkim określa strategię w obszarze ochrony. Szczegółowo badamy aktywa niematerialne przedsiębiorstwa pod kątem komercyjnej eksploatacji. Dla nas dobrze zidentyfikowana i chroniona wiedza staje się produktem. Sprawdź zatem, czy wiesz jak wiele ukrytych aktywów posiada Twoja firma? Skontaktuj się z nami, to doświadczenie na pewno będzie inspirujące ale niezobowiązujące…

  DIAGNOZA, jak rozmowa u lekarza, pozwala ustalić, co dolega i co potrzeba Twojej firmie. Skorzystaj z formularza, zadaj pytanie i umów się na bezpłatną konsultację.

 • SZKOLENIE/INFORMOWANIE
 • Kiedy potrzeby zostały zdiagnozowane, a „choroba” rozpoznana, tak jak u lekarza potrzebna jest recepta, tak naszym klientom potrzebna jest informacja.

  Kiedy dużo potrzeb i jeszcze więcej problemów w ramach zlecenia proponujemy SZKOLENIE dla pracowników w obszarze stworzonej w ramach audytu strategii ochrony własności intelektualnej.

  Kiedy „choroba” nie jest szczególnie zaawansowana, oferujemy naszym klientom na piśmie SZCZEGÓŁOWY PLAN DZIAŁANIA.

 • POMOC PRAWNA/OCHRONA
 • Zdiagnozowane problemy i zidentyfikowane potrzeby pozwalają stworzyć indywidualną ofertę. I tu w zależności od „choroby” przepisujemy odpowiednie lekarstwa. Może to być zgłoszenie/zgłoszenia na poziomie krajowym, unijnym czy międzynarodowym. Monitorowanie i przedłużanie ochrony. Może to być obrona w sporze przed Urzędem Patentowym, EUIPO z siedzibą w Alicante, Europejskim Urzędem Patentowym w Monachium, urzędami krajowymi czy sądem administracyjnym lub powszechnym. Możemy też przygotować umowę/umowy czy opracować statut bądź stworzyć regulaminy. Skutecznie pomagamy ścigać naruszenia i egzekwujemy odszkodowania.

  Możliwości jest wiele, tak jak wiele problemów w niematerialnej rzeczywistości. Powiedz TAK ochronie własności intelektualnej, a my podpowiemy JAK to zrobić szybko, skutecznie, strategicznie.